ÇATI PENCERELERİ

ÇATI PENCERELERİ

Yuvanızı Aydınlatmanın En İdeal Yolu

KERMİT Catı Pencereleri; dayanıklı, islevsel, güvenli, izolasyonlu, bol cesitli, her türlü catı tipine ve sorununa cozumu olan ve bu konudaki her turlu ihtiyaca rahatlıkla cevap verebilen bir urundur. Pencereyi hic acmadan icerisini havalandırabileceginiz sisteme sahiptir. Bu kanal akustik filtreleme yapar ve yabancı madde girisine izin vermez. Cercevesi temizlik ve bakım icin 180 derece donebilir. Üc asamalı kilit sistemi, tam kapalı, aralık ve180 derece kilitlemenize olanak verir. Ayrıca pencere actığınız aralıkta kalır.

DAYANIKLI : Tüm Kermit Pencereleri lamine edilmiş, bocek ve mantarlara karsı ilacla vakumlanmıs, cift boyanmıs, yuksek kaliteli cam agacından uretilmistir. Dıs Cephede ıse aluminyumu UV ve su rezistanslı polyester kaplı aluminyum giydirme ahsap pencereler kullanıslıdır.

İZOLASYON : Enerji odalarına uygun camlıdır. Camlar arasındaki bosluk hareket yetenegi az olan argon ve kripton gibi gazlarla doludur. Bu pencerenin izolasyon değerini arttırır.

GÜVENLIK : Üc asamalı kilit sistemi pencere acıkken bile guvenlik saglar. Dıs camı standart olarak sertlestirilmis camdan imal edilir

KERMİT CATI SISTEMLERI FAKRO COZUM ORTAĞIDIR.

 

 

Belgeler